DIOPTĀZS

Dioptāzs dabā ir diezgan reti sastopams minerālis, kurš pēc ķīmiskā sastāva ir vara ūdens silikāts.

Maģiskās īpašības. Dioptāzam piemīt brīnumaina maģiska īpašība - šis minerālis dod ļoti lielu veiksmi. Dioptāzs pievelk cilvēka dzīvē laimīgas iespējas, apstākļus, labvēlīgus risinājumus.

Akmens palīdz sakoncentrēties uz biznesu un nenovēršami ved savu saimnieku uz panākumiem un augstiem sasniegumiem. 

Palīdz skolniekiem un studentiem.

Tiek uzskatīts, ka to cilvēku, kas nēsā dioptāzu, nav iespējams apmānīt. Akmens "nolasa" apkārtējo domas un tad sapnī tās parāda savam saimniekam.

Dioptāzs ir godīgu ļaužu akmens, kuri tiešām ir pelnījuši veiksmi. Ja kāds cer, ka dioptāzs tam nesīs veiksmi azartspēļēs, tad to gaida vilšanās. Tas palīdz karjeras izaugsmei, biznesa ļaudīm, atnes slavu radošiem un talantīgiem cilvēkiem.

Dioptāzs ļoti spēcīgi iedarbojas uz cilvēka enerģētisko lauku - dod spēcīgu enerģijas lādiņu visām čakrām. Pārveidojot negatīvo pozitīvajā visās dzīves sfērās, tas palīdz realizēt personīgo potenciālu. Sevišķi noderīgs, kad nezini, ko darīt, jo dioptāzs norāda vajadzīgo virzienu. Tas var izdziedināt emocionālās traumas, palīdz pārvarēt skumjas, grūtsirdību, vientulību. Dioptās aktivizē psihiskās spējas un liek sajust savas iekšējās pasaules bagātību.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.