Kristālu praktiskums slēpjas to skaistumā!

Šajā mājas lapā publicētās fotogrāfijas ir uzņemtas mūsu veikalā Rīgā, Rūjienas ielā 9. Visi šie skaistie akmeņi ir atrodami mūsu veikalā, izņemot tos, kuri jau ir devušies uz savām jaunajām mājām.

Šī ir dabīgo akmeņu un kristālu pasaule!

Jašma,  jasper

Daudzu gadu laikā strādājot ar kristāliem, ir nācies saskarties ar viltotiem akmeņiem un vienkārši stikliem, kurus tirgo kā akmeņus. Šajā vietnē piedāvāju dabīgus akmeņus un savus dizainera darbus - harmonizējošās rotas lietas. Arī dabīgus, neapstrādātus akmeņus ar lietošanas pamācībām no personīgās pieredzes.

Piedāvāju:

҉ rotu izgatavošanu no dabīgiem akmeņiem Pirkt e-veikalā

Hrizoprazs, chrysoprase

҉ talismana un aizsargakmens piemeklēšanu pēc zodiaka zīmes.

Horoskopu akmeņi

karneols, talismans, amulets

      Kristālu    praktiskā izmantošana

Gadsimtu garumā cilvēki ir sajūsminājušies par akmeņiem. Mūsdienās kristālus novērtē ne tikai skaistuma, bet arī dziedinošo īpašību dēļ.

Kristāli veidojušies pirms vairākiem miljoniem gadu, kad no zemes dzīlēm izvirda sakarsētas gāzes un izkausēti metāli. Lavai atdziestot, atomi savienojās trīsdimensiju režģos un veidojās kristāli, kādus pazīstam šodien. Pateicoties savai īpašai struktūrai kristāli spēj absorbēt, pastiprināt un novadīt elektromagnētisko enerģiju, kura, savukārt, spēj sniegt dziedinošu un stiprinošu iedarbību.

Kristālus un akmeņus izmanto harmonizācijai un stimulēšanai visdažādākajās dzīves situācijās. Noderīgi ir gan neapstrādāti, gan apstrādāti akmeņi. 

Dažādi kristāli atdzīvina un stimulē enerģijas plūsmu mājās

Piemēram -kalnu kristālsametists,  citrīnsdūmkvarcsrozā kvarcs

Mēnessakmens, moonstoneDažādu krāsu mēness akmeņi

Selenīts, seleniteSelenīts
Kristāli ar mīlestības vibrācijām piesaistīs dzīves draugu vai uzlabos esošās attiecības.

Kristāla sirds, crystal hearts

Dažādu kristālu sirdis

Nēsājot rotas, akmeņu īpašības palīdzēs piepildīt sapņus. 

Zilais kalcīts, blue calciteZilais kalcīts 

Zilo kalcītu izmanto, lai nodrošinātu enerģiju plūsmu, respektīvi, Zilais kalcīts spēj absorbēt, filtrēt un atgriezt atpakaļ enerģiju akmens īpašniekam. 

Kalnu kristālsKalnu kristāls

Savukārt stiprais kalnu kristāla enerģētiskais lauks atbrīvo no ilgstošām emocionālām bailēm.

Nepacietīgajiem Dvīņiem noderēs saulainais citrīns, kurš atbrīvos no nemiera. Kristāli un akmeņi ir nenovērtējami palīgi un brīnišķīgi draugi, kas harmonizē un uzlabo visās dzīves situācijās. Sargājiet un lolojiet savus kristālus un tie atnesīs jums prieku un laimi!


Minerālu  pasaule         steidz  palīgā

Kopš senseniem laikiem ļaudis tic, ka dārgakmeņiem piemīt dziedinošas īpašības un tie ārstē gan fiziskas, gan garīgas kaites. Tas apstiprinājies arī praksē. Pētot gadsimtiem krājušos pieredzi, tika noteikti efektīvākie dārgakmeņu pielietošanas veidi.

Citrīns, citrineCitrīns

Dabīgajos akmeņos līdz šim brīdim glabājas pirmatnējā enerģija, kas tur nonākusi minerālu veidošanās brīdī. Kāpēc tas ir tik svarīgi? Kad radās minerāli, pati daba bija tīra, cilvēks vēl nebija tajā atstājis savas "izmaiņas". Tas nozīmē, ka akmens struktūrā vibrāciju līmenī glabājas atmiņas par ideāli tīru apkārtējo vidi. Vide, kura ir tīra no jebkādām nevajadzīgām rūpēm. Vide akmenī, kas mums tik ļoti nepieciešama ikdienā. Tā ir milzu bagātība, kas nonākusi līdz mūsdienām un kas ir mūsu rīcībā - akmens enerģija.

 Ahāts, agate

Dažādu veidu ahāti

Mūsdienās dziedināšana ar dārgakmeņiem ieguvusi nosaukumu stounterapija, un daudzās valstīs tā ir ļoti populāra. Tomēr tas, kā tieši akmeņi ietekmē organismu, ilgi bijis noslēpumu plīvurā tīts. Pēc vairāku gadu ilgiem pētījumiem franču mineralogi Arnolds Rišārs un Pjērs Eskoljē guvuši zināšanas, kas varētu kļūt par pamatu jaunai zinātnei - bioģeoķīmijai. Rešārs un Eskoljē noskaidrojuši, ka akmeņi ir dzīvi un savas dzīves laikā noveco, turklāt šā procesa laikā mainās akmeņu struktūra. Līdz ar to, atkarībā no vecuma, akmeņi var būt gan jauni, gan veci.


Tomēr galvenais atklājums ir tāds, ka akmeņi elpo. Tiesa gan, ne jau gaisu, bet kosmisko enerģiju, un viena ieelpa, atkarībā no akmens vecuma, struktūras un ķīmiskā sastāva, ilgst no trim dienām līdz pat divām nedēļām. Tāpat zinātnieki akmeņos saklausījuši arī ko līdzīgu sirds ritmam, un katrs šāds klauvējiens var ilgt veselu diennakti.

Gribēju piebilst, ka kristāli vienmēr darbosies visekoloģiskākajā (iespējami maigākajā un dvēseles sūtībai vispiemērotākajā) veidā pret cilvēku.  Akmens netranslē ļaunumu, to var radīt tikai cilvēks. Kosmosā nav ļaunuma, tā ir uz zemes radusies destruktīva kolektīvā apziņa. Kristāli veidojušies laikā, kad uz zemes nebija destruktīva.

Kalcīts, calcite

Dažādu krāsu kalcīti


Tirkīzs, turquoise

Tirkīzs

Pamatojoties uz šiem atklājumiem, secināts, ka katram akmenim ir savs enerģētiskais biolauks ar atšķirīgu raksturu, t.i. vibrācijām. Paralēli šiem atklājumiem noskaidroja, ka uz dzīvu organismu iespaidu atstāj pat ļoti niecīgs elektromagnētiskais starojums.

Zilais mežģīņu ahāts, blue lace agate

Zilais mežģīņu ahāts

Akmens radītais elektromagnētiskais starojums ir miljardiem reižu mazāks nekā elektriskajam kabatas lukturītim, tomēr, atkarībā no informatīvā starojuma, tas var tikt aktivizēts un iespaidot dažādus organismā notiekošos procesus. Interesanti, ka katrs orgāns atsaucas tikai savas frekvences viļņiem. Acīmredzot, akmeņu biolaukā ir veselības frekvences, kas aktivizē ne vien dažādu orgānu pareizu darbību, bet arī ietekmē apziņu un emocijas un rezultātā dziedē gan ķermeni, gan garu. 

Apatīts, apatite

Apatīts

Visbeidzot: tā kā vēl nav noskaidrots, tieši kāds frekvences augstums un dziedniecisks efekts piemīt katram akmenim, pagaidām atliek ņemt vērā tradicionālos, gadsimtu gaitā pārbaudītos ieteikumus.