Strēlnieks (22.11. - 21.12.)

Strēlnieka zīmē dzimušajiem piedāvājam apdomāt šādu kristālu iegādi:

 • Strēlnieka zīmē dzimušo dzimšanas akmeņi ir tirkīzs un topāzs. Pilnības akmens - citrīns.
 • Topāzs nodrošina pārpilnības enerģijas plūsmu, veicina uzticēties kosmosam, māca kā BŪT nevis darīt. Strēlniekam ceļš ir patīkamāks nekā nonākšana galapunktā, topāzs  paplašina perspektīvu un izgaismo ceļu. Strēnieks dodas daudz tālāk nekā citas zīmes un topāzs pavadīs nezināmajā, atklājot iekšējo spēku rezeves! Šī kristāla dinamiskā enerģija nesīs prieku, augstsirdību un visas citas labās lietas Tavā dzīvē. Zilais topāzs īpaši norādīs, kur esi nomaldījies no patiesības. Strēlnieks ir filantropiska zodiaka zīme, kura ļoti novērtē taisnību un mūžīgi meklē jaunas zināšanas. 
 • Otrs svarīgais dzimšanas akmens - tirkīzs, piedāvā aizsardzību ceļojuma laikā un noskaņo Tevi uz garīgām sfērām. Uzliekot uz trešās acs (pieres vidū virs deguna), tas pavērs ceļu intuīcijai un dzesēs prāta bezjēdzīgos mutuļus meditācijas laikā. Novietots uz kakla enerģētiskā centra, tirkīzs atbrīvo seniem zvērestiem un aizspriedumiem, ļaujot Tavai dvēselei izpausties no jauna. Akmens stimulē pašrealizāciju un palīdz saprast, ka atbildes ir mums iekšā. Tirkīzs nomierina publiskās runas laikā.  Strēknieka simbols ir kentaurs, kurš ir pa pusei cilvēks, pa pusei dzīvnieks - tas simbolizē Strēlnieka dzīves izaicinājumu - sabalansēt instinktus ar racionālo prātu intuīcijas ieraugā!!! Tirkīzs palīdzēs nobalansēt uz šī naža asmens.
 • Labradors ir piemērots Strēlniekam, jo tā pārlaistošās krāsas palīdz savienoties ar citu pasauli, tas stimulē intuīciju un pieslēdz ezotēriskajām zināšanām. Kopā ar labradoru būs vieglāk kļūt par garīgo mantoru. 
 • Nemierīgais Strēlnieks ir tendēts dzīvot nākotnē, Tev zāle vienmēr zaļāka būs tur Tevis nav. Tā vietā, lai paliktu un darītu, Tavs impulss ir doties tālāk. Ja dzīves situācija liek justies, kā iesprostotam kastē, un tas dzen Tevi izmisumā, tad mēģini paturēt rokā granāta gabaliņu vismaz 15 minūtes dienā, vai valkā to pastāvīgi. Strēlniekam granāts ir spēcīgi uzlādējošs akmens, kurš krīzes pārvērš atrisināmos izaicinājumos.
 • Čaroīts palīdzēs saglabāt "šeit un tagad" sajūtu, apjaust, ka viss ir perfekts tieši tāds, kāds tas ir, šis kristāls māca saskatīt likteņa dāvanu it visā, kas piedzīvots.
 • Strēlniekam jāiemācās padomāt - pirms runāt! Rozā turmalīns iedarbinās takta sajūtu, malahīts liks uzņemties atbildību par pateikto, bet piena kvarcs - palīdzēs izdomāt, ko drīkst teikt un ko labāk paturēt pie sevis.
 • Strēlniekam ir labi valkāt zilos kristālus uz kakla enerģētiskā centra - zilo topāzu, zilo mežģīņu ahātu un, protams, tirkīzu.
 • Riolīts - palīdzēs Strēlnieka dzīves jēgas meklējumos.
 • Sugilīts - jau zina lielās atbildes, Strēlniekam tikai jāpajautā.
 • Dūmkvarcs, dioptāzs, rubīns un sarkanais kalcīts ir Strēlnieka dziedināšanas kristāli.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.