Jaunava (23.08. - 22.09.)

Jaunavas zīmē dzimušajiem piedāvājam apdomāt šādu kristālu iegādi:

 • Jaunavu dzimšanas akmens ir sardoniks un peridots.
 • Jaunavas augstu vērtē godīgumu un tikumīgu rīcību un sardoniks ir tas kristāls, kurš rezonē ar šīm īpašībām. Stiprs un stabils -  tas balstīs Jūs jēgpilnas eksistences meklējumos un palīdzēs izvērtēt informācijas gūzmu. Papildinot gribasspēku sardoniks stiprinās raksturu, uzlabojot paškontroli. Jūsu vēlme atšķetināt lietas būtību līdz pašam kodolam notiek tiešā sardonika pavadībā, papildus tam šis akmens piesaista Jums labus draugus un gādā par stabilām attiecībām.
 • Gaišais un dzīvespriecīgais peridots līdzsvaro Jūsu iedzimto aso uztveri. Tas palīdz atmest ieradumus, kas bloķē Jūsu izaugsmi, un mudina būt pielaidīgākam pret sevi,  lai pārvarētu tieksmi uz paškritiku. Gaiši zaļais kristāls veic ievērojamus tīrīšanas darbus, attīrot no "vecas bagāžas" un negatīviem pagātnes ieradumiem. Ja būsi paveicis nepieciešamos psiholoģiskos priekšdarbus, lai tos izmainītu, peridots nekavējoties iedarbinās jauno kārtību pašattīstībai un mudinās Tevi lūkoties pēc palīdzības pie augstākajām enerģijām.
 • Pārpilnības un rituālu kristāls - sūnu ahāts. Sūnu ahāts visām zodiaka zīmēm palīdz sadarboties ar dabu, īpaši tiem, kuri nodarbojas ar lauksaimniecību, bioloģiju vai saistītajām nozarēm.
 • Jaunavu potenciāla kristāli ir zilais topāzs, oranžais kalcīts, sūnu ahāts un fluorīts.
 • Jaunavām ir milzīga jauda kalpot citiem cilvēkiem, dažreiz tas beidzas ar savu vajadzību un vēlmju noliegumu (atlikšanu uz piemērotāku brīdi). Zilā topāza valkāšana nodrošina, ka jūs piepildat savas vēlmes, neatsakoties no vajadzības kalpot citiem. Kristāls pasekos līdzi, lai scenārijs, pēc kura dzīvojat, atbilstu, tam, kurš ir sarakstīts tieši Jūsu dzīvei. Atgādinās, ka vissvarīgākais ir dzīvot savu dzīvi, nenoliedzot sevi, ka kalpošana citiem var notikt tikai tad, ja pietiek resurss pašam priekš sevis un vēl paliek pāri. Zilais topāzs savieno valkātāju ar patiesības un gurdības eņģeļiem, kuru vadīklas ir neatsveramas ikdienas dzīvē.
 • Jaunavām dāvātais veselais saprāts un racionālais prāts kombinācijā ar iedzimtu spēju organizēt un administrēt nodrošina spēju plānot visu iespējami racionālā veidā, tas liek visai pasaulei griezties ap savu asi daudz efektīvāk! Šajā atbildīgajā darbā vislielākais palīgs būs oranžais kalcīts.
 • Izpratne par dabas dziedinošo spēku, nodrošina daudzu Jaunavu dziedināšanas talantu. Holistiskās dziedināšanas instruments, kurš uzturēs dabiskās spējas un palīdzēs izprast emociju un prāta iedarbību uz ķermeni, Jaunavas zīmē dzimušajiem ir fluorīts.
 • Rozā turmalīns palīdzēs Jaunavām pārvarēt pārlieku paškritiku pret sevi un citiem.
 • Vanadinīts palīdz jums justies apmierinātam ar savu fizisko stāvokli, novirzot uzsvaru no prāta uz ķermeni. Šis kristāls pārnes Jūsu augstākā garīgā līmeņa pilnību uz fiziskā ķermeņa šūnu struktūrām. Seksuālās aktivitātes kļūst par Jūsu paša dievišķās dabas izpausmi.
 • Jaunavu domāšanu dažkārt var ierobežot pārāk praktiska un stingri loģiska rīcība, tāpēc intuīcijas uzlabošana ar sugilītu var būt ļoti izdevīga.
 • Magnezīts, kristāls, kas var izskatīties ļoti līdzīgs smadzenēm, palīdz Jaunavām palikt mierā, stāvot blakus, kamēr kāds pieļauj savu kļūdu!
 • Dzintars nomierinās Jaunavas stresa situācijās. Dendrītopāls atjaunos harmonisko stāvokli pēc stresa situācijās.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.