FLUORĪTS

FLUORĪTAM piemīt spēcīgas aizsardzības īpašības, sevišķi psiholoģiskā līmenī. Akmens palīdz atpazīt ārējās manipulācijas, svešās iedarbības un tikt galā ar tām. Fluorīts palīdz salīdzināt informāciju no dažādiem avotiem. Pēkšņas idejas, izgudrojumi, jaunas tehnoloģijas, sapņi par nākotni - visu ierosina fluorīts. Tas iezemē un integrē garīgās enerģijas, stimulē objektivitāti un pastiprina intuīcijas varu, paātrina garīgo atdzimšanu.

Psiholoģiskā līmenī fluorīts atbrīvo no uzstādītiem rīcības modeļiem, palielina ticību sev. Atbrīvojot no uzmācīgām domām, tas palīdz pārvarēt aprobežotību un ieraudzīt plašu darbības lauku.

Emocionālā līmenī fluorītam ir stabilizējošs efekts. Tas palīdz saprast kā prāts un emocijas iedarbojas uz ķermeni, māca, cik svarīgi saglabāt līdzsvaru attiecībās.
VIOLETAIS fluorīts stimulē "trešo aci" un dāvā veselo saprātu. Palīdzēs bērniem mācībās iegaumēt informāciju. Noderīgs kaulu dziedināšanā.

DZELTENAIS fluorīts palielina radošo potenciālu, ir labvēlīgs kolektīvam darbam un intelektuālām nodarbībām. Fiziskā plānā dzeltenais fluorīts izvada toksīnus un palīdz aknām.

ZAĻAIS fluorīts iezemē lieko enerģiju un ārstē dvēseles traumas. Savāc negatīvās enerģijas no apkārtnes, ļauj izmantot zemapziņu un intuīciju informācijas iegūšanai. Attīra auru, čakras un smadzenes.Iesaku paņemt plakanu fluorīta gabalu un skatīties caur to uz debesīm, lai atpūtinātu acis. Skaitu pantiņu: "Actiņas, actiņas, manas mīļās šūniņas. Esiet skaistas, veselas. Izstarojiet prieku!"

Fluorīts, Fluorite

Pirkumu grozs