Fluorīts

FLUORĪTAM piemīt spēcīgas aizsardzības īpašības, sevišķi psiholoģiskā līmenī. Akmens palīdz atpazīt ārējās manipulācijas, svešās iedarbības un tikt galā ar tām. Fluorīts palīdz salīdzināt informāciju no dažādiem avotiem. Pēkšņas idejas, izgudrojumi, jaunas tehnoloģijas, sapņi par nākotni - visu ierosina fluorīts. Tas iezemē un integrē garīgās enerģijas, stimulē objektivitāti un pastiprina intuīcijas varu, paātrina garīgo atdzimšanu.

Psiholoģiskā līmenī fluorīts atbrīvo no uzstādītiem rīcības modeļiem, palielina ticību sev. Atbrīvojot no uzmācīgām domām, tas palīdz pārvarēt aprobežotību un ieraudzīt plašu darbības lauku.

Emocionālā līmenī fluorītam ir stabilizējošs efekts. Tas palīdz saprast kā prāts un emocijas iedarbojas uz ķermeni, māca, cik svarīgi saglabāt līdzsvaru attiecībās.

VIOLETAIS fluorīts stimulē "trešo aci" un dāvā veselo saprātu. Palīdzēs bērniem mācībās iegaumēt informāciju.

DZELTENAIS fluorīts palielina radošo potenciālu, ir labvēlīgs kolektīvam darbam un intelektuālām nodarbībām.

ZAĻAIS fluorīts iezemē lieko enerģiju un ārstē dvēseles traumas. Savāc negatīvās enerģijas no apkārtnes, ļauj izmantot zemapziņu un intuīciju informācijas iegūšanai. Attīra enerģētisko lauku, enerģētiskos centrus un prātu.

Zilais fluorīts veicina radošumu, domu skaidrību un komunikāciju, tas aktivizē vai nomierina atkarībā no cilvēka vajadzībām - viedais palīgs!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.