Jašma

Kristāli nes sevī Zemes svētību,kuras dzīlēs tie radušies. Tāpēc kristāli un akmeņi ir ļoti spēcīgi šīs maģiskās enerģijas vadītāji. Kopš senās Ēģiptes laikiem līdz mūsdienām JAŠMU nēsā, kā amuletu.  Senajā Ēģiptē jašmu sauca par "prieka akmeni" - ēģiptieši ticēja, ka jašma savu pozitīvo enerģiju un dzīvības spēku atdod valkātājam.

Saviem klientiem iesaku: jašma palīdzēs atgūt saikni ar Zemi, ja ir sajūta, ka tā atslābusi. Nogulieties uz muguras un uzlieciet jašmu uz saules pinuma, domājot par Zemi. Kad sajūtat, ka Zeme atbild, varat piecelties.

Dzeltenā jašma aizsargā garīgā daba un  ceļojumu laikā, vada pozitīvo enerģiju, stimulē saules pinuma enerģētisko centru.

Violetā jašma - stimulē vanaga enerģētisko centru un likvidē pretrunas.

Brūnā un ainavu jašma - sniedz stabilitātes un līdzsvara sajūtu, stimulē pēdu (iezemēšanās) enerģētisko centru. Meditāciju laikā veicina atgriešanos pagājušajās dzīvēs, lai atklātu karmas cēloņus. Ainavu jašma ir pati Māte Zeme, kas runā ar pašas bērniem. Akmens atklāj apslēptu vainas izjūtu, skaudību, naidu un mīlestību, pat apslēptās domas (par laimi palīdz tās arī atbrīvot un saprast dzīves mācību). Akmens sniedz samēra un harmonijas izjūtu, nes mierinājumu un likvidē bailes.

Okeāna (orbikulārā) jašma - palīdz kalpot, uzņemties atbildību un iegūt pacietību, apļveida raksts rezonē ar elpošanu, to uzlabojot.

Dalmāciešu jašma - bieži tiek saukta par prieka akmeni, un tai piemīt rotaļīga, bērnišķīga vibrācija, kas var palīdzēt atbrīvot dusmas vai aizvainojumu. Tā arī ļauj mums savienoties ar mūsu iekšējo bērnu un atbrīvoties no aizvainojuma, rūgtuma vai ierobežojumiem, lai pilnībā iegrimtu pozitīvajos dzīves aspektos. Tumšos plankumus veido turmalīna nogulsnes, kas šim akmenim piešķir garīgā iezemējuma un psihiskās aizsardzības enerģiju.

Zaļo jašmu izsenis saistīja ar veiksmi, tāpēc iesaku šo skaisto akmeni veikalu vadītājiem, firmu īpašniekiem,prezidentiem un valdību vadītājiem, jo veiksmi vajag visiem.  Ja jūs bieži uztraucaties, nēsājiet zaļo jašmu kaklā vai kabatā (tā iedarbosies uz sirds enerģētisko centru). Jūs sajutīsiet akmens nomierinošo iedarbību un pakāpeniski stress pārveidosies pārliecībā par sevi. Tā arī dziedē un atbrīvo no diskomforta un apsēstības, līdzsvaro tās dzīves jomas, kuras ir kļuvušas par traucēkli citām.


Sarkanā jašma ir viegli stimulējoša, iezemē enerģiju un pat novērš netaisnīgas situācijas. Pirms problēmas pārāk samilzušas, sarkanā jašma palīdzēs identificēt tās un viesīs skaidrību sarežģītās situācijās. Palīdz atcerēties sapņus, ja atcerēsieties to palikt zem spilvena.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.