JAŠMA

Kristāli nes sevī Zemes svētību,kuras dzīlēs tie radušies.Tāpēc kristāli un akmeņi ir ļoti spēcīgi šīs maģiskās enerģijas vadītāji. Kopš senās Ēģiptes laikiem līdz mūsdienām JAŠMU nēsā, kā amuletu.Zaļo jašmu izsenis saistīja ar veiksmi, tāpēc iesaku šo skaisto akmeni veikalu vadītājiem, firmu īpašniekiem,prezidentiem un valdību vadītājiem, jo veiksmi vajag visiem.

Senajā Ēģiptē jašmu sauca par "prieka akmeni" - ēģiptieši ticēja, ka jašma savu pozitīvo enerģiju un dzīvības spēku atdod valkātājam.

Dalmāciešu jašma, Jade


Saviem klientiem iesaku: jašma palīdzēs atgūt saikni ar Zemi, ja ir sajūta, ka tā atslābusi. Nogulieties uz muguras un uzlieciet jašmu uz saules pinuma, domājot par Zemi. Kad sajūtat, ka Zeme atbild, varat piecelties.

Ja jūs bieži uztraucaties, nēsājiet zaļo jašmu kaklā vai kabatā. Jūs sajutīsiet akmens nomierinošo iedarbību un pakāpeniski stress pārveidosies pārliecībā par sevi.

Gremošanas traucējumu novēršanai dariet tā: turot rokā nopulētu sarkanās jašmas gabaliņu ar apļveida kustībām pulksteņrādītāja virzienā maigi masējiet vēderu. Kustības aptver visu vēderu no saules pinuma līdz iegurnim. Šī vienkāršā masāža,kura neprasa lielu piepūli, veicina labāku zarnu trakta darbību, vienlaicīgi labvēlīgi iedarbojas uz kuņģi, žultspūsli, aknām un nierēm.

Pirkumu grozs