Kalnu kristāls (kvarcs)

Kalnu kristāls ir akmens, kuru plaši izmanto dziedniecībā. Kalnu kristālu, kas pazīstams kā "dziedināšanas meistars", iespējams ieprogrammēt jebkuram mērķim, tam arī piemīt spēja pastiprināt citu kristālu iedarbību. Īpaša veida fotogrāfijās redzams, ka, ja kristālu tur rokās, enerģijas lauka spēks palielinās divas reizes. No tā varam secināt, ka pieaug enerģija tajā ķermeņa daļā, uz kuras uzlikts šis kristāls. Kalnu kristāls stabilizē jebkuru čakru, bet, ja to uzliek uz vainaga čakras, tas padara skaidras meditēšanas vīzijas un sapņus (kristāla lodes nākotnes pareģošanai parasti izgatavo no kalnu kristāla).

Kalnu kristāls attīra aizsprostojumus, līdzsvaro un atdzīvina fiziskā, mentālā, emocionālā un garīgā līmenī, radot skaidrību un uzlādējot enerģijas laukus. Tam piemīt spēja pastiprināt citu kristālu iedarbību. Kvarcu iesaka vienmēr nēsāt līdzi, jo tas aizsargā un palīdz saglabāt līdzsvaru. Kalnu kristāla gabalu vajadzētu turēt arī mājā, lai tas iedarbojas uz gaisotni ģimenē.


PRAKTISKAIS PIELIETOJUMS:

Kalnu kristālu iesaka nēsāt kabatā vai kulonā, jo tas aizsargā un palīdz saglabāt līdzsvaru.

Kalnu kristāla drūzu (vairāki kopā saauguši kristāli) novietojiet mājās uz galda. Tā uztvers enerģiju un pārveidos svaigā attīrītā enerģijā.

MINERĀLU ELIKSĪRIEM piemīt stipra iedarbība un tos var dažādi lietot: dzīvokļa un darbavietas attīrīšanai (izsmidzinot), lietot iekšķīgi atveseļošanās nolūkā. Mans ieteikums būtu lietot uzlādētu kalnu kristālu ūdeni. Vienam litram ūdens apkārt aplikt 3-4 gabalus kalnu kristālus. Ūdenī nelikt. Šādi uzlādētam kvarca ūdenim piemīt šādas īpašības: cilvēks pievēršas pašanalīzei, kļūst mierīgs, uzlabojas uztvere un atmiņa. Labs enerģijas avots.  Šādu kalnu kristālu ūdeni var dzert vairākus mēnešus, tad taisīt pārtraukumu.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.