MALAHĪTS


Skaistais zaļais MALAHĪTS ir ļoti stiprs akmens. Tas pastiprina gan pozitīvo, gan negatīvo enerģiju. Kā ļoti spēcīgs aizsargakmens, malahīts viegli uzsūc negatīvās enerģijas, savāc sevī piesārņojumu no atmosfēras un ķermeņa. Uzsūc plutonija starojumu un aizsargā pret radiāciju. Malahīts attīra no elektromagnētiskā starojuma un dziedina Zemes enerģijas.

Novietots uz "trešās acs", malahīts aktivizē vizualizāciju. Novietots sirds rajonā, tas dāvā līdzsvaru un harmoniju cilvēka dzīvē. Malahīts atver sirdi beznosacījuma mīlestībai.
Malahīts, Malachite
Mentālā līmenī malahīts atrod problēmas sakni, pastiprinot intuīciju. Novietots saules pinumā, malahīts veicina dziļu dvēseles traumu dziedināšanu, atbrīvo no negatīviem pārdzīvojumiem.

Dziedinošai efekts. Malahīts efektīgs krampju un spazmu gadījumos, ieskaitot sāpīgas mēnešreizes. Malahīts rezonē ar sieviešu reproduktīvo sistēmu un dziedina patoloģiskus seksuālos stāvokļus, kuri radušies apspiežot sevī emocijas. Malahīts pazemina asinsspiedienu, nomierina astmas lēkmes, dziedina artrītu, lūzumus, jaunveidojumus, redzes nerva saslimšanas, liesu un vairogdziedzeri. Nostiprina imūnsistēmu, palīdz aknām izvadīt toksīnus.

Uzmanību: malahīts var izsaukt sirdsklauves. Uzreiz to novelciet. Var uzvilkt rozā kvarcu vai rodonītu. Uzmanieties pērkot malahītu, jo tas tiek viltots. Iegādājieties akmeni pie zinošiem speciālistiem.

Pirkumu grozs