OBSIDIĀNS

Obsidiāns, kas radies, strauji atdziestot vulkāniskajai lavai, ir vulkāniskais stikls vai akmens stikls. Tas parasti ir melns, sudrabains vai brūns. Obsidiāns ir pamata čakras akmens un lieliski piemērots "iezemēšanai", ļaujot mums justies stabiliem un līdzsvarotiem.

Obsidiāns simbolizē mūžīgo aizsardzību un pasargā tā nēsātāju no fiziskiem, emocionāliem vai psiholoģiskiem uzbrukumiem. Tas attīra negatīvu gaisotni un novērš čakru un meridiānu disfunkcijas. Obsidiāns attīra no toksīniem ķermeni, kā arī piesārņotos zemes apvidus. Pulētas obsidiāna lodes var izmantot, lai ieskatītos nākotnē. To gludā virsma ne tikai ataino nākotni, bet arī atklāj mūsu dvēseles tumšos stūrīšus, tā palīdzot ieraudzīt savu patieso dabu. Patiesība var būt sāpīga: obsidiāns liek mums aci pret aci sastapties ar mūsu dziļākajām bailēm, sāpēm un enerģijas aizsprostojumiem.

Lai gan mums tas var šķist nepatīkami, obsidiāns atbrīvo mūs no apslēptiem draudiem, ienesot mieru un gaismu tur, kur kādreiz valdīja tumsa.  Obsidiāns arī mazina šoku un dziedina traumu pēc pārciesta ievainojuma.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.