Rubīns                                                      Pirkt e-veikalā

          Vēlaties uzlādēties? Tad jums vajadzīgs RUBĪNS, brīnišķīgs akmens enerģijas papildināšanai. Sniedzot enerģiju, rubīns var dažkārt uzbudināt jūtīgus un sapīkušus cilvēkus. Tas veicina kaisli, bet nekad nevirza uz pašiznīcināšanas ceļa. Tieši otrādi-tas dod motivāciju izvirzītajiem mērķiem. Rubīns stimulē sirds čakru un līdzsvaro sirdi, atbalsta vēlēšanos sekot savai laimei.
        Rubīns ir ļoti spēcīgs pret psihiskiem uzbrukumiem, stimulē čiekurveida dziedzera darbību. Rubīns ir viens no pārticība akmeņiem, tas palīdz saglabāt bagātību un kaisli. Rubīna ietekmē prāts kļūst asāks, uzlabojās koncentrācija.
        Fiziskā plānā, no vienas puses, rubīns palīdz izsīkuma un apātijas gadījumā, dodot spēku un enerģiju. No otras puses nomierina hiperaktīvos.

         Rubīns attīra asinis un limfu, ļoti labvēlīgi iedarbojas uz sirdi un asinsrites sistēmu. Stimulē virsnieru, nieru, reproduktīvo orgānu un liesas darbību. Rubīns ir korunds. Neapstrādāts rubīns ir viegli nopērkams, bet pulēts, caurspīdīgs dārgakmens ir dārgs.
          Rubīns pieder pie sildošajiem dziedinošajiem akmeņiem. Tas veicina enerģijas pieplūdumu, stimulē asinsriti.


0