Turmalīns

Turmalīns ir dažādās krāsās. Tas labvēlīgi ietekmē visas ķermeņa sistēmas, bet tā dažādās krāsas ļauj to izmantot visu čakru lidzsvarošanai.

Melnais turmalīns ir teicams akmens "iezemēšanai" pēc dziedniecības procedūras. Tas arī līdzsvaro tos, kuri jūtas gaisīgi. Tas labi aizsargā no citu cilvēku negatīvās enerģijas gan uz zemes, gan garu valstībā. Tas atvaira elektrisko ierīču negatīvo enerģiju. Kā enerģijas pastiprinātājs tas palielina vitalitāti, uzlabo labsajūtu un garastāvokli. Attīra domāšanu no negatīvā, veicina pozitīvu attieksmi neatkarīgi no apstākļiem. Stimulē altruismu un radošo potenciālu.

Zaļais turmalīns ir sirds čakras akmens, kas to atver un piepilda ar mīlestību un līdzcietību. Tas ir akmens-atbrīvotājs, kas liek uzpeldēt virspusē emocionāliem pārdzīvojumiem, lai no tiem varētu atbrīvoties. Tas spēj likvidēt pagātnē radušās garīgās traumas un piesārņojumus. Zaļais turmalīns līdzsvaro emocijas, tādējādi mazinot stresu un bailes, veicinot miegu un mieru.

Rozā turmalīns ir izcils akmens sirds čakrai, kuru tas piesātina ar mīlestību un prieku. Tas ir dziļi relaksējošs akmens, kas sniedz miera un drošības izjūtu un ir labs ikvienam, kurš cietis no psiholoģiskas vardarbības. Tam piemīt spēja mierināt tos, kuri nesen pārcietuši zaudējumu.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.