Astoņgadīgs zēns veido kristālu režģus, kas attīra negatīvo enerģiju

Tas, ko tūlīt redzēsiet, ir brīnišķīgs mūsdienu bērnu apziņas piemērs. Skatieties, ko viņš saka, kā viņš to saka un ko viņš dara ar kristāliem.

Video:

Tulkojums: Skatieties, šis ir galvenais īpašais kristāls. Tas ir vislabākais. Tas atbrīvo mūs no tumšās enerģija, kas ir ap mums, tā aiziet nebūtībā. Ir 2 veidi, kā šos kristālus varu izmantot. Viens veids ir sagūstīt negatīvo enerģiju šajos trijos tīklos un pārvērst to labajā.
Vai arī uzlādē šo visu struktūru līdz šai vietai (Lielās drūzas augšai), kas tālāk izstaro uz šo kristālu un izšauj visu uz augšu, bet nekas nekrīt zemē, tas izklīst uz visām pusēm, pa visu pasauli un Visumu. Un tumšā enerģija saplūst vienā mazā punktiņā un pazūd.

Kā tieši tu zināji, ka jāveido šāda tīkla forma?

Es to zināju tāpēc, ka šie kristāli precīzi zina, kā atbrīvoties no tumšās enerģijas, kā dziedināt cilvēkus un turēt tumšo enerģiju tālu prom. Viņi zina visu, ko vien jūs varat iedomāties.

Tātad viņi zina. Bet kā tu uzzināji?

Viņi man pateica.

Kā tieši viņi tev pateica?

Ar vibrācijām. Un kristālos ir arī zīmes/ atslēgas. Es ņemu vienu kristālu, vienalga kādu, aptaustu to ar pirkstiem, pielieku pie auss un dzirdu, ko tas man saka.

Kas ir zīme/ atslēga?

Zīme ir kristāla daļa, katra kristāla galvenais enerģētiskais  punkts, un ar to var atslēgt/ atvērt šo enerģētisko punktu.

Smalki!

Un tad pieliec to pie auss un klausies, ko tas saka.

Vai ir kristāli, kas runā skaļāk nekā citi?

Jā, tie, kuri ir enerģētiski stiprāki, kā šis lielais, tas ir daudz skaļāks, man pat nav jāliek tam klāt pirksti.

Ko šis kristāls tev saka pašlaik?

Tas saka, ka pašlaik uzlādējas. Tas nozīmē, ka visi pārējie apkārtējie kristāli fokusējas uz galveno un uzlādē to, lai radītu kaut ko lielu. Tad, kad šis lielais kristāls būs pilnībā uzlādēts, tas izstaros uz šo kristālu, un tas kļūs visspēcīgākais no visiem.

Un ko tu vari pateikt par šī režģa formu? Kāpēc tajā tik daudz trīsstūru? Vai tu pats to izdomāji, jeb kristāli tev pateica, kur tos novietot?

Nu, formas ir dažādas. Šī ir dimanta forma, un tajā ir daudz trīsstūru. Trīsstūri ir liela daļa no visa. Šis kristāls man pateica visvairāk. Tas pateica, kur grib stāvēt, tas pateica, kur grib būt tie kristāli, kur likt šos, un kur likt tos. Es nevarētu šos stūra kristālus mainīt vietām, jo enerģija plūst citādi. Ja es to darītu, šis lielais kristāls (Lielā drūza) būtu pilnībā uzlādēts, un tie to vairs nekad neuzlādētu.

Vai kristāli sadarbojas kā komanda?

Lielā mērā, jā. Jo tie sapludina enerģiju kopā.

Man tūlīt beigsies kameras baterija. Vai tu vēl kaut ko gribi pateikt par kristālu režģi?

Enerģija plūst citādi: tā plūst šeit un šeit un tad šeit paplašinās, un eksplodē un tālāk iet uz lielo kristālu, un tad šie visi izstaro uz lielo kristālu, un tas viss uzšaujas gaisā un eksplodē un izkliedējas visapkārt pasaulei, un tā atbrīvojas no sliktās enerģijas.

Paldies, Ādam, ka padalījies ar mums.

Es varu noorganizēt jums tikšanos ar kristāliem, ja vēlaties.

Ko? Patiesi? Tas gan laikam būs nākamais video.

Un viņa būs zvaigzne.

Paskatīsimies vēlreiz uz šo veidojumu, kamēr videokameras baterija nav pilnībā izlādējusies.

Enerģija, kas nāk no šiem kristāliem, ir apbrīnojama, tāpat kā tu.

Tā nestrādā tā kā elektroniskā enerģija, varbūt tāpēc baterija tik ātri izlādējas. Šis kristāls saņem un absorbē enerģiju no jebkuras elektroniskās ierīces.

Interesesanti...