Zilais mežģīņu ahāts


Tipiski ahāts izskatās, it kā būtu satīts no dažādām kārtām, starp kurām atrodas citu vielu nogulsnes. Sastopami dažādu nokrāsu ahāti: zils, balts, pelēks, brūns, sarkans, zaļš, dzeltens, melns un rožains. ZILAIS MEŽĢĪNU AHĀTS ir brīnišķīgs dziedinošais akmens ķermeņa, prāta un gara harmonizēšanai. Tā maigā enerģija atvēsina, nomierina un ir sevišķi efektīva kakla čakras aktivizēšanai un dziedināšanai, jo palīdz brīvi paust savas domas un jūtas.
Zilais mežģīņu ahāts, AgateŠis ahāts ir viens no spēcīgākajiem atbalstītājakmeņiem, tas neitralizē dusmas. Psiholoģiski mežģīņu ahāts izrauj no bezcerīgās situācijas un liek izpausties neizteiktām, nomācošām domām. Bieži starp vecākiem un bērniem ir daudz kategorisma attiecībās, problēmas paliek neizteiktas un bloķējas kakla čakrā – var rasties smakšanas sajūta. Tad palīdz zilais mežģīņu ahāts. Mentālā plānā ahāts palīdz ietērpt domas un sajūtas vārdos. 

Dziedinošās īpašības. Mežģīņu ahāts ir spēcīgs kakla slimību dziedinātājs. Tas novērš vairogdziedzera hormonu deficītu, kakla infekcijas, uzlabo limfātisko sistēmu, atbrīvo no drudža, palīdz podagras gadījumā. Stiprina kaulus un paātrina to atjaunošanos. Dziedina lūzumus, mazina artrīta radītos iekaisumus. Mežģīņu ahāts palīdz arī aizkuņģa dziedzerim, dziedina iekaisušas acis un ar iekaisumu un apsārtumu saistītas ādas kaites.


Pirkumu grozs