Dūmkvarcs

DŪMKVARCS ir viens no efektīgākajiem iezemējošiem akmeņiem, bet vienlaicīgi tas paceļ vibrācijas meditējot. Dūmkvarcs apvelta cilvēkus ar atbildības sajūtu pret apkārtējo vidi pieņemot lēmumus, saistītus ar ekoloģiju. Tas ir brīnišķīgs pretstresa akmens; palīdz aukstasinīgi pārdzīvot grūtus laikus. Neitralizējot negatīvās vibrācijas, dūmkvarcs bloķē elektromagnētisko smogu un stresu.

Dūmkvarcs ir piemērots ilgai nēsāšanai, tas attīra telpu ap sevi, kā arī izvelk negatīvo no cilvēka. Šis ir pamata čakras akmens, bet arī ļoti piemērots kā dizaina elements mājā (uz drūzām pa nakti var novietot rotas lietas attīrīšanai), auskaros dūmkvarcs palīdz uzturēt skaidru galvu.

Mentālā plānā dūmkvarcs attīsta pozitīvu, pragmatisku domāšanu. Šis kristāls palīdz pareģošanā, tas neitralizē bailes par neizdošanos un uzlabo izpratnes spējas. Dūmkvarcs novērš komunikācijas problēmas, veicina koncentrēšanos, kā arī attīra prātu meditācijai.

Dūmkvarcs, veidojoties zemes dzīlēs miljoniem gadu, tiek dabīgi apstarots. Dabīgi apstarotie dūmkvarci būs melni un caurspīdīgi, mākslīgi apstarotie būs melni un necaurspīdīgi.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.