PERIDOTS                                               Pirkt e-veikalā

Peridots, PeridotPeridots, kas ir pazīstams arī ar nosaukumu olivīns vai hrizolīts, ir veidojies vulkāniskajos iežos no magmas. Tas parasti ir pudeļu zaļā krāsā, olīvkrāsā vai dzeltenīgi zaļš. Kā dārgakmeni to iegūst jau četrus tūkstošus gadu. Peridots sader ar sirds čakru, un tam piemīt spēja attīrīt sirdi no greizsirdības, aizvainojuma, sarūgtinājuma, naida un alkatības. 
Peridots apvelta mūs ar spēju piedot un aizmirst, atver mūsu sirdi priekam un jaunām attiecībām. Tas ir akmens, kas mazina dusmas un vainas apziņu, tāpēc ir piemērots aknu un žultspūšļa, kur uzkrājas šīs emocijas, attīrīšanai. Peridots veido aizsargvairogu, kas neļauj citiem nosūkt jūsu vērtīgo enerģiju. Tas ir enerģiju uzlādējošs un atdzīvinošs akmens, ko var izmantot, lai aizdzītu apātiju, letarģiju un nogurumu.Peridots, Peridot

Peridots darbojas kā tonizējošs līdzeklis visam ķermenim, nostiprina imūnsistēmu un novērš slimību atkārtošanos. To var lietot plaušu kaišu ārstēšanai, jo tam piemīt spēja veicināt gļotu izdalīšanos no organisma. Peridots arī nostiprina redzi, dziedina gremošanas traucējumus un ādas kaites.

Pirkumu grozs