Rozā kvarcs

Ja ceļojums jūs aizvedīs uz Āfrikas salu Madagaskaru, tad nopērciet tur rozā kvarcu, jo tur iegūst vienus no skaistākajiem rozā kvarciem pasaulē. Tie ir intensīvi rozā krāsā un ar asterismu - uz lodēm zaigo sešstūru zvaigznes. Zvaigznes efekts pastiprina dziedinošo efektu.

Rozā kvarcs māca patieso mīlestības būtību. Tas nes dziļu iekšēju dziedināšanu un spēju mīlēt pašam sevi. Tas ir vitāli nepieciešams, ja esat sevi uzskatījis par mīlestības necienīgu. Tā maigums ir nepieciešams katram, skatoties uz rozā kvarcu, gribas smaidīt un kādu samīļot! Turklāt tas pastiprina pozitīvas afirmācijas, atvieglo iekšējas sāpes un zaudējumus.

Savu rozā krāsu šis kvarca grupas minerālis ieguvis no mangāna un titāna piemaisījumiem. Pateicoties unikālai spirālveida kristāliskajai formai rozā kvarcs ir spēcīgs dziedinātājs un enerģijas pastiprinātājs.

Rozā kvarcs ir beznosacījuma mīlestības nesējs un pats svarīgākais sirds un sirds čakras kristāls. Visromantiskākais akmens mīlestības pievilkšanai. Rozā kvarcs maigi nomaina negatīvo enerģiju uz mīlestības vibrācijām. Ja nekad neesat mīlējuši, rozā kvarcs atver sirdi spēcīgām jūtām. Nēsājot rozā kvarcu, jūsu pašvērtējums palielināsies desmitkārtīgi.