Ahāts

Ahāts ir halcedona paveids ar daudzkrāsainām svītrām. Ahāti ir daudzkrāsaini, tāpēc iedarbojas uz visām čakrām. Tie ir zemes akmeņi; tie sniedz emocionālo, fizisko un intelektuālo līdzsvaru. Psiholoģiskā līmenī ahāts palīdz pieņemt sevi pašu, sniedz pārliecību par saviem spēkiem, veicina domāšanu, jo palielina koncentrēšanos, uztveri un analītiskās spējas.

Ahāts mudina teikt tikai taisnību. Emocionālā līmenī šis kristāls palīdz cīnīties ar negatīvām emocijām un sirdsdēstiem. Atbrīvo no iekšējām dusmām, dāvā mīlestību un spēku sākt visu no gala.

Ahāts noderīgs jebkuras dvēseles traumas dziedināšanai, dod stabilitātes un drošības sajūtu, noņem iekšējo spriedzi. Ahāts stabilizē auru (aura ir cilvēka elektromagnētiskais lauks) atvairot un pārveidojot negatīvo enerģiju.

Nēsājot ahāta kulonu, tas dziedina pataloģiskus emocionālos stāvokļus, kuri traucē pieņemt mīlestību.

Sūnu ahāts ir optimisma (stiprina paļāvību un cerību) un bagātības akmens, tāpēc tas piesaista pārticību. Stabilizējošs akmens, kuram ir cieša saikne ar dabu, to bieži izvēlas lauksaimniecībā strādājošie un botāniķi. Tas ir arī jauna sākuma akmens, atbrīvo no blokādēm un garīgām važām.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.