Atbrīvošanās no vainas sajūtas

Mūsu spēkos ir kontrolēt mūsu reakciju uz jebkuru dzīves situāciju, tikai jāiemācās to darīt. Mūsu rīcībā ir daudz "instrumentu" un gandrīz paši spēcīgākie un efektīgākie ir akmeņi un kristāli. Dārgakmeņi un kristāli palīdz kontrolēt jūsu reakciju un iemāca jums elastīgi vienā mirklī mainīt enerģijas virzienu, kad jāizpeld cauri bīstamiem ūdeņiem. Nepārtraukta mijiedarbība ar akmeņiem dod iespēju vadīt gaismas un skaņas enerģiju, kā arī prasmi izpaust sevi jebkurā iecerē un darīt to ar mīlestību.

Kristālu enerģija mudina mūs jauniem meklējumiem, jo dārgakmeņi ir spēcīgi vibrāciju enerģijas nesēji. Tos izmanto kā dziedināšanas instrumentu, jo tie nes sevī, koncentrē un pastiprina vibrāciju enerģiju. Visi organisma iekšējie procesi un funkcijas tiek vadītas un kontrolētas ar vibrāciju enerģiju. Dārgakmens liek cilvēka organismam rezonēt harmonijā ar akmens vibrācijām. Atrodiet akmeni, kurš var jums palīdzēt un jūs sajutīsiet ar kādu vieglumu jums šī palīdzība tiks sniegta. Katrs, kurš izvēlas ceļu "pie sevis", panāks brīnišķīgus rezultātus, izmantojot akmeņus un dārgakmeņus.

AUSTRĀLIJAS Jašma (mukaīts) - attīsta daudzpusību. Tā parāda visas iespējas un palīdz izdarīt pareizo izvēli. Tas ir fiziski stabilizējošs akmens, kurš nostiprina imunitāti, sadziedē rētas(vainas sajūta), attīra asinis un dziedina apslēptu vainas apziņu.

HRIZOKOLA - emocionālā līmenī atvieglo vainas sajūtu un atnes prieku.

PERIDOTS (hrizolīts, olivīns) - atbrīvo no smaguma un vainas sajūtas. Atbrīvo no uzmācīgām idejām, atver un aktivizē sirds čakru, saules pinuma čakru un atbrīvo no "vecās bagāžas).

SODALĪTS - psiholoģiskā plāksnē sodalīts līdzsvaro jūtas un nomierina panikas lēkmju gadījumā. Izmaina noslēgtu un ļoti jūtīgu cilvēku, likvidējot baiļu un fobiju iemeslus. Likvidē vainas izjūtu un kontroles mehānismu, kuri neļauj cilvēkam būt pašam.

 

Atbrīvošanās no vainas sajūtas 

hiastolīts

hrizokola

larimārs

lazurīts

peridots

sodalīts