AKVAMARĪNS

Akvamarīns padara cilvēkus pacietīgākus pret citiem, dod spēku būt patiesiem, uzmanīgiem un enerģiskākiem. Akvamarīns nomierina apziņu, filtrē smadzenēs nonākošo informāciju, saasina intelektu un novērš haosu. 

AKVAMARĪNS ir berila grupas minerāls robežās no zilganzaļas līdz gaiši zilai krāsai. Akvamarīns ir drosmes akmens, kura nomierinošā enerģija noņem stresu un savalda prātu. Tas harmonizē apkārtējo vidi un pasargā no piesārņojuma. 

Akvamarīns, Aquamarine


Senatnē ticēja, ka akvamarīns neitralizē tumsas spēkus un neļauj apreibt. Jūrnieki lietoja kā talismanu, kas pasargā no noslīkšanas.

Garīgā līmenī akvamarīns saasina intuīciju un padara cilvēku gaišredzīgu. Lielisks akmens, lai stimulētu, aktivizētu un attīrītu kakla čakru. Šis kristāls liek mums runāt patiesību, apvelta mūs ar drosmi, dodot spēku rīkoties dažādās situācijās un neatkāpties. Labvēlīgs akmens imūnsistēmas stiprināšanai.

Akvamarīns noderīgs angīnas dziedināšanai, vairogdziedzera problēmās. Tas saskaņo hipofīzes un vairogdziedzera darbību, regulējot hormonu izstrādi.

Akmenim piemīt tonizējošs efekts. Tas noderīgs tuvredzīgiem un tālredzīgiem ļaudīm, jo koriģē redzi.

Var nēsāt rotaslietās vai uzlikt vajadzīgajā vietā uz ķermeņa.

Pirkumu grozs