AVANTURĪNS

Avanturīns ir pozitīvs labklājības akmens, novērš negatīvās situācijas vai ievirza tās pozitīvā gultnē. Kristāls pastiprina līdera īpašības un izlēmīgumu, attīsta līdzjūtību un empātiskumu un pat neatlaidību.

Zilais avanturīns - spēcīgs mentālais dziedinātājs.

Sarkanais avanturīns mājās ienes mieru, palīdz realizēt savas ambīcijas. Turēt mājās vai darbā uz galda.

Avanturīns, aventurine

Zaļo avanturīnu nēsā kā kulonu, lai kļūtu veiksmīgs un bagāts. Avanturīns nostiprina līdera īpašības un izlēmību. Tāpēc, ja esat nolēmis riskēt un realizēt jaunas idejas, kas sola lielākus ienākumus, izvēlieties zaļo avanturīnu. Tas stabilizē garastāvokli, stimulē uztveri un palielina radošo potenciālu. Avanturīns dod iespēju ieraudzīt  izeju no sarežģītas situācijas. Šis akmens nomierina aizkaitinātu un naidīgu cilvēku. Zaļais avanturīns stimulē emocionālu atjaunošanos  un ļauj dzīvot, sekojot savai sirdsbalsij.
Avanturīns uzlabo pašsajūtu, dziedinot un aizsargājot sirdi. Atbrīvo no sliktas dūšas, negatīvām emocijām un sliktām domām. 

Avanturīns, aventurine

Avanturīns aizsargā auru no psiholoģiskas iedarbības vai enerģētisko vampīru uzbrukumiem. Palīdz skolniekiem sakoncentrēties un būt uzmanīgiem stundās.

Pirkumu grozs