AVANTURĪNS

Zaļo avanturīnu nēsā kā kulonu, lai kļūtu veiksmīgs un bagāts. Avanturīns nostiprina līdera īpašības un izlēmību. Tāpēc, ja esat nolēmis riskēt un realizēt jaunas idejas, kas sola lielākus ienākumus, izvēlieties zaļo avanturīnu. Tas stabilizē garastāvokli, stimulē uztveri un palielina radošo potenciālu. Avanturīns dod iespēju ieraudzīt  izeju no sarežģītas situācijas. Šis akmens nomierina aizkaitinātu un naidīgu cilvēku. Zaļais avanturīns stimulē emocionālu atjaunošanos  un ļauj dzīvot, sekojot savai sirdsbalsij.

Avanturīns, Aventurine


Fiziskā plānā uzlabo pašsajūtu, dziedinot un aizsargājot sirdi. Atbrīvo no sliktas dūšas, negatīvām emocijām un sliktām domām.Avanturīns dod labumu nervu sistēmai, normalizē asinsspiedienu, stimulē metabolismu, pazeminot holesterīna līmeni un sirdslēkmes iespējamību. Zaļajam avanturīnam piemīt pretiekaisuma efekts, tas palīdz ādas izsitumiem un alerģijām. Nomierina acis un migrēnas lēkmes. Avanturīns dziedina virsnieres, plaušas, deguna dobumu, sirdi, urīnceļus.

Avanturīns aizsargā auru no psiholoģiskas iedarbības vai enerģētisko vampīru uzbrukumiem. Palīdz skolniekiem sakoncentrēties un būt uzmanīgiem stundās.

Pirkumu grozs