KALCĪTS

KALCĪTS jau tūkstošiem gadu tiek lietots dziedniecībā. Kalcīti ir zili, zaļi, oranži, rozā, sarkani, melni un bezkrāsaini.

Zilais kalcīts atbilst kakla čakrai. Tā maigās dziednieciskās īpašības nomierina kakla iekaisumu, kā arī dziedina plaušu un vairogdziedzera kaites. Tas ļoti labi noder arī stresa, nomāktības un negatīvu izjūtu mazināšanai. Zilais kalcīts arī pazemina asinsspiedienu. Zilo kalcītu izmanto, lai nodrošinātu enerģiju plūsmu.Zaļais kalcīts labvēlīgi ietekmē sirds čakru un nervu sistēmu, tas stimulē aizkrūts dziedzeri, tā palīdzot ķermenim atbrīvoties no infekcijas un nostiprināt imūnsistēmu. Šis akmens atjauno garīgo līdzsvaru, mazina stresu, normalizē sirdsdarbību un stiprina sirdi.

Oranžais kalcīts ir saistīts ar sakrālo/vēdera čakru, un to lieto reproduktīvās sistēmas traucējumu novēršanai, īpaši-libido uzlabošanai. Oranžais kalcīts ir lielisks akmens tādu gremošanas traucējumu ārstēšanai, kā aizcietējumi un sakairinātu zarnu sindroms, tas arī attīra nieres. Vēl viena laba tā īpašība ir spēja atbrīvot no bailēm.

Pirkumu grozs