Kalcīts

KALCĪTS jau tūkstošiem gadu tiek lietots dziedniecībā, kā spēcīgs enerģijas pastiprinātājs un attīrītājs. Kalcīta atrašanās telpā, palīdz to attīrīt no negatīvajām enerģijām, kā arī paaugstina cilvēka enerģijas līmeni. Šim mērķim lieliski kalpo medus kalcīta lodes un neapstrādātie kalcīti. Kalcīti palīdz atvērties augstākai apziņai. Kalcīts palīdz uzveikt slinkumu, atjauno cerības un motivāciju, veicina emocionālo inteliģenci. Noderīgs kristāls mācībās, bērniem patiks tā jautrās krāsas, turklāt tas nav ar asām malām.

Kalcīti ir zili, zaļi, oranži, rozā, sarkani, melni un bezkrāsaini. Katrai krāsai, protams, ir vēl papildus īpašības.

Zaļais kalcīts ir mentāls dziedinātājs, kurš atjauno prāta līdzsvaru, kliedējot senus iesīkstējušus paradumus un pāreju no stagnējoša stāvokļa uz pozitīvu virzību. Bērniem palīdz palikt pie sava viedokļa diskusijās, piemēram, vienaudžu kompānijā.

Oranžais kalcīts ir zemāko enerģētisko centru partneris. Tas aktivizē un attīra, atrisina problēmas un palielina Jūsu potenciālu.

Konjaka jeb sarkanais kalcīts paaugstina visu - enerģiju, emocijas, gribasspēku un pat sirds enerģētisko centru. Visi bloki tiks izpridzināti, spēj tik turēt pieplūstošo enerģiju!

Zilais kalcīts atbilst kakla enerģētiskajam centram, tas veicina skaidru komunikāciju, īpaši domstarpību gadījumos. Tas ļoti labi noder arī stresa, nomāktības un negatīvu izjūtu mazināšanai.  Zilo kalcītu izmanto, lai nodrošinātu enerģiju plūsmu, respektīvi, Zilais kalcīts spēj absorbēt, filtrēt un atgriezt atpakaļ enerģiju akmens īpašniekam.

Zeltainais kalcīts ir piemērots meditācijai, noskaņo augstākiem mentāliem līmeņiem, ievieš mentālu modrību, jo augstākās mentālās enerģijas iezemē fiziskajā pasaulē, sadarbojas ar nabas un vainaga enerģētiskajiem centriem.

Dzeltenais kalcīts stiprina gribu, novēršot problēmas. Tam ir pacilājoša enerģija, tas stimulē prātu un savieno ar augstākajām enerģijām. Lietot uz vainaga un saules pinuma enerģētiskajiem centriem. Dzeltenajam kalcītam ir izteikti plaša enerģija.

Mangano kalcīts (rozā kalcīts), protams ir sirds kristāls, kurš turklāt uztur kontaktu ar eņģeļu valstību. Tas ir piedošanas akmens, ko gan citu sirds akmens varētu darīt, un nes beznosacījuma mīlestību. Atstāj pagātnē sēras, bailes un murgus, nepretojies nebeidzamajai mīlestības plūsmai.