KRISTĀLI UN AKMEŅI HARMONIZĒ


Esmu iemīlējusies kristālos un akmeņos. Nesen atgriezos no atvaļinājuma Bulgārijā, kur divas nedēļas baudīju ar acīm kalnus. Bija karsts, tāpēc neuzkāpu kalnā, bet ar uzviju ieelpoju tos atpakaļceļā divu dienu garumā. Mājās pārbraukusi sajutu, ka man līdzi atbraukuši kalni. Biju atvedusi enerģijas lādiņu no Bulgārijas un Slovākijas kalniem mana akmeņu veikala kristāliem.

KĀ ES KĻUVU PAR KRISTĀLU FANI

Pirmo reizi saskāros ar akmens enerģiju burtiski 3.5 gadus staigājot pa tiem Helsinkos, kur abi ar vīru strādājām Latvijas vēstniecībā. Tur ir granīta pamats un viss tiek celts, urbjoties klintīs. Atbraukusi mājās ādas mākslinieka profesiju nomainīju uz akmeņu un kristālu veikalu. Vispirms tirgoju akmeņus, tad pievērsos rotu dizainam. Tā kā akmeņi un kristāli ir vieni no spēcīgākajiem enerģetisko vibrāciju pārraidītājiem, man gribējās uzzināt vairāk par kristālu valstību. Geoloģijas grāmatas bija mani skolotāji. Seminārā apguvu sejas masāžu ar kristāliem. Pie lietuviešu gongu meistariem izgāju apmācību vibrāciju dziedināšanā ar Tibetas skanošiem traukiem.

KRISTĀLI UN AKMEŅI HARMONIZĒ

Kad sāku praktizēt skanošo trauku terapiju kopā ar kristāliem, sapratu, ka tie viens otru papildina. Tagad zinu - akmeņi un kristāli ir lieliski cilvēka ķermeņa un auras harmonizatori.
Kopš esmu kopā ar saviem draugiem akmeņiem, mana dzīve ir mainījusies, esmu priecīga, jo es daru to, kas man ļoti patīk. Tagad varu teikt, ka zinu jau ļoti daudz par akmeņu dziedinošo enerģiju. Pirms ieteikt, visu izmēģinu pati.

GADĪJUMS NO PRAKSES.

Veikalā ienāca kungs un meklēja nefrītu. Dziedniece ieteikusi. Piedāvāju pašam izvēlēties citu akmeni. Viņš izvēlējās palielu rozā kvarca lodi. Turot rokās lodi tikai dažas minūtes, vīrietis sajuta durstīšanu kreisajā nierē - rozā kvarcs "strādāja". Pēc brīža kreisā ķermeņa puse kļuva vēsāka. Dažu minūšu laikā klients sajuta akmeņu dziedinošo iedarbību.
Kungs iegādājās akmeni, bija pārsteigts un apmierināts.

AMETISTA SKAISTUMS UN DZIEDINOŠĀS SPĒJAS                                               

 Pastāstīšu par ametista drūzas praktisko pielietošanu. Ametists ir kvarca grupas akmens ļoti skaistā gaiši vai tumši violetā krāsā. Tas sader ar trešās acs un vainaga čakru, un tam piemīt spēja aktivizēt garīgo apziņu. Kā klusuma un apmierinātības akmens, ametists lieliski mazina stresu un sasprindzinājumu, remdē dusmas un uzbudinājumu, līdzsvaro garastāvokļa maiņas, izgaisina bailes un negatīvās emocijas. Kā aizsargakmeni ametistu nēsā, lai atvairītu pārdabisko spēku uzbrukumus un aizsargātu tā valkātāju no dažāda veida ļaunuma.
Tā kā ametistam piemīt spējas attīrīt negatīvās un bloķētās enerģijas, istabā novietotās ametista drūzas ir vērtīgs istabas iekārtojuma papildinājums. Ar ametista drūzām iesaku tīrīt slimnieka gultu, viens otram tīrīt auru no galvas uz leju. Drūza jātur 10 cm attālumā no ķermeņa vai gultas virsmas. Pēc seansa var tīrīt kušeti ar divām ametista drūzām - ar vienu tīru un uzlieku uz otras drūzas. Pēc tam abas drūzas noskaloju zem tekoša ūdens.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.