Labradors

LABRADORS - mistisks aizsargakmens, kurš dāvā gaismu. Dzejnieks Rolfs Emersons raksturojot cilvēku, piesaucis vienu no skaistākajiem minerāliem. "Vīrietis atgādina labradoru: jūs varat to ilgi grozīt  rokās, kad kādā leņķī tas sāk laistīties brīnišķīgos zili-zaļos toņos". Labradors ir arī ar zaļu, sarkanu un dzeltenu zaigojumu. Šo akmeni atrada misionāri 1770.gadā Labradoras salā. Tas ir laukšpatu grupas minerālis.

Visspēcīgākais no akmeņiem, kas izmaina cilvēka psihi, labradors trenē mūsu prāta un emociju elastību. Attīra visus emocionālos blokus, šeit labradors ir neaizstājams. Ilgstoši šo akmeni nevar nēsāt, jo varat zaudēt savu līdzsvaru.

Akmens provocē un mudina apgūt kaut ko jaunu - un vispirms tas ir ceļojums pašam pie sevis. Palīdz apjaust sevi ar visām nepabeigtībām. Ģimenes dzīvē izkustina ierūsējumus. Bērniem šo akmeni iesaka nedot līdz 18 gadiem.

Iesaku nolikt šo akmeni zem spilvena, tas ir labākais, lai atcerētos sapņus. Tas ir kā varavīksnes tilts starp apziņu un zemapziņu miegā. No rīta akmens palīdzēs atcerēties sapņus. Varat izmantot labradoru, lai atbrīvotos no greizsirdības un citām atkarībām.

Novieto labradoru uz "trešās acs", saules pinuma, kabatā. Nēsā kaklā kā aizsargakmeni.

Tā kā akmeņiem piemīt noteikta kristāliskā struktūra, tiem piemīt noteikta sistemātiska iedarbība uz to enerģiju, kas ir mūsos. Ja pats nevari harmonizēt savu pašsajūtu, palīgā var nākt viens vai otrs akmens. Visi kristāli ir informācijas nesēji un tos ārstnieciskos nolūkos izmantoja senie cilvēki un izmantojam arī mēs, lai sakārtotu savu izjaukto enerģētisko lauku.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.