LAZURĪTS

Lazurīts ir saistīts ar trešās acs un kakla čakru. Kad to uzliek uz trešās acs čakras, tas savieno mūs ar visvarenākā spēka avotu un atklāj mūsu iekšējo būtību. Lazurīts uzlabo un paplašina mūsu intuīciju, veicina garīgo attīstību un caur sapņiem rāda vīzijas un atklāsmi. Ja to novieto uz kakla čakras, lazurīts šo centru atver un uzlādē ar enerģiju. To plaši izmanto kakla slimību, vairogdziedzera, balss saišu saslimšanu, krūšu un plaušu vainu dziedināšanā, jo tas atvēsina un mazina iekaisumu un palielina organisma pretošanās spējas, tā veicot izveseļošanos.

Lazurīts ir lielisks apslēpto dusmu kliedētājs un regulē garastāvokļa maiņas. Tas ieteicams cilvēkiem, kam grūti izteikties un demonstrēt savas emocijas, jo šis akmens mudina runāt patiesību un iedveš paļāvību. Lazurīts veicina domu skaidrību, kā arī spēju saprotami izteikties. 

Lazurīts ir arī aizsargājošs akmens, ko var nēsāt, lai aizsargātos pret psiholoģiskiem uzbrukumiem. To var izmantot arī sāpju mazināšanai, veselīga miega nodrošināšanai, reiboņu novēršanai un attīrīšanās procesa veicināšanai.

0