OPĀLS

Opāls ir akmens ar ļoti smalku vibrāciju, kas stimulē savdabību un radošo potenciālu. Psiholoģiskā plāksnē tas pastiprina raksturīgās īpašības un pārveido tās. Palielinot pašvērtējumu, opāls palīdz saprast jūsu potenciālu. Opāls sniedz vieglumu un nepiespiestību, veicina interesi par mākslu.  Emocionālā plāna opāls tiek saistīts ar mīlestību, kaisli un erotiku. Tas ir kārdinājuma akmens, kurš pastiprina emocijas un atbrīvo no aizliegumiem. Opāls māca kā savaldīt jūtas un uzņemties atbildību. Opāls pastiprina dzīvotgribu.

Opāls ir vērtīgs rotu akmens, kam piemīt mirdzošs varavīksnes nokrāsu spīdums. Akmens var veicināt atjautību un radošumu, uzticību un pārliecību, kā arī pašizpausmi. Šis minerāls var veicināt ekstrasensorās spējas, turklāt tas ir karmas akmens - parāda, ka to, ko mēs dodam, arī saņemam atpakaļ. Opāls ir akmens, kurš var būt gan absorbētājs, gan atstarotājs, tas var būt kā personības spogulis - gan iekšēji, gan ārēji.
Opāls satur ūdeni, tāpēc to nedrīkst atstāt saulē! Akmens var izbalēt un kļūt trausls.
Dzeltenais opāls ir emocionālās stabilitātes un komforta akmens. Tas rezonē saules pinuma enerģētiskajā centrā, tādējādi tam ir pacilājošs, noskaņojumu uzlabojošs un spēkus atjaunojošs efekts. Tas var pastiprināt pozitīvas emocijas un sniegt emocionālo stabilitāti. Akmens lieliski noder blokāžu noņemšanai, īpaši tādu, kuras ir paša uzliktas un kavē personīgo izaugsmi. Šis minerālis var pastiprināt psihisko redzējumu un spējas, kā arī palīdzēt sapņus pārvērst īstenībā. Dzeltenais opāls var palīdzēt savam īpašniekam pārvērst negatīvās domas pozitīvās.

Ugunīgais opāls  (oranži-sarkans) pastiprina personīgo spēku, iekšējo uguni un spēju stāties pretī briesmām. Lielisks akmens biznesam. Uguns opāls atvieglo pārmaiņas un veicina progresu. Tas ir lielisks akmens enerģijas papildināšanai.
Zaļais opāls ir attīrošs un atjaunojošs akmens, kas veicina emocionālu atveseļošanos  un sekmē attiecību veidošanos. Līdz ar to radot labvēlīgu gaisotni mājās.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.