Rodonīts

Gadsimtiem ilgi kristālus izmanto dziedināšanai un lidzsvara atjaunošanai. Tie darbojas caur rezonansi un vibrācijām. Psiholoģiskās asociācijas, ko rada kristāli, ir individuālas. Cilvēkā mostas izjūtas no kristālu krāsas, gaismas atstarošanās un formas. Šajā brīdī vajag ļauties impulsam un noskatīto kristālu iegādāties.

Valkājot, kristālu enerģija iedarbojas uz jums. Šoreiz iepazīstināšu ar akmeni, kas palīdzēs pārvarēt dusmas. RODONĪTAM, rozā akmenim ar melniem iekļāvumiem, ir spēcīga saistība ar sirds čakru. Tas rosina mūs piedot un aizmirst pagātnes pāridarījumus, ļaujot sirds čakrai atveseļoties. 

Rodonīts ir līdzcietības akmens, kas ļauj izpausties tīrai un nesavtīgai mīlestībai pret sevi un citiem cilvēkiem. Rodonīts palīdz kliedēt satraukumu, bailes un panikas lēkmes. To var izmantot kā līdzsvarojošu līdzekli tūlīt pēc kādiem traģiskiem gadījumiem, jo tas sniedz mieru un harmoniju.
Rodonīts atbrīvo no aizvainojuma sajūtas un liek atteikties no atriebības. Kad apspiestas tādas negatīvās izjūtas kā sarūgtinājums, greizsirdība, dusmas, egoisms un depresija, rodonīts "paceļ tās virspusē" un palīdz atbrīvoties no tām.
 Palīdz diedināt arī sirdskaites.