RUTILKVARCS - antidepresants

Kvarca kristālus, kurus caurvij zeltaini titāna matiņi, sauc par rutilkvarciem. Uzskata, ka rutila iekļāvumi palielina kvarca maģiskās spējas. To iesaka nēsāt kā amuletu, lai veiktos mīlas lietās. Tā poētiskais nosaukums ir "Amora bultas".

Rutilkvarcs noderīgs dziedniekiem, jo nofiltrē negatīvo enerģiju no klienta un aizsargā dziednieka enerģētisko lauku no psihiskiem uzbrukumiem.
Psiholoģiskā plāksnē rutilkvarcs palīdz atrast problēmas sakni. Emocionālā līmenī rutilkvarcs uzlabo sliktu garastāvokli un darbojas kā antidepresants. Tas mazina bailes, fobijas, nemieru, atbrīvo cilvēku no sevis nemīlēšanas. Šis akmens veicina piedošanu visos līmeņos.
Rutilkvarcs, Rutilated Quartz

Lietošana: kaklā kā kulonu-vairogdziedzera slimību gadījumos, uz sirds-imunitātes stiprināšanai, uz saules pinuma-enerģijai.

Dziedinošās spējas: šim akmenim ir tik liels dzīvības spēks, ka tas var palīdzēt hronisko slimību, impotences un neauglības gadījumos. Tas ir lielisks pārguruma un enerģētiska izsīkuma reizēs. Šis kristāls dziedina elpceļus, stimulē un līdzsvaro vairogdziedzeri.

Pirkumu grozs